נ.דוויק וד.דוויק - יוצאי קהילת יהדות סוריה
אזרחות אושרה תאריך הגשה 3 במרץ 2020 - קבלת אזרחות -19 במרץ 2021

לא יאמן! על הכבוד לכם על השירות והליווי. פשוט נהדר! היה הרבה יותר פשוט ממה שדמיינתי. סחטיין ענק. תודה רבה

     

ש. בקל - יוצאת קהילת יהדות עירק
מדינת מוצא - עירק

היי, רציתי רק לרשום לכם תודה רבה רבה על כל העזרה והסבלנות! לא מובן מאליו שבכל שעה שהיתה לי שאלה הייתם זמינים עבורי והסברתם לי את הכל בצורה הכי סבלנית שיש ולפרטי פרטים כדי שאבין מה לעשות ועבור מה, ובמיוחד תודה על כך שעזרתם לי להתקדם בתהליך בצורה הכי מהירה שיכולה להיות על מנת לסיים את הבירוקרטיה בהקדם האפשרי כמו שרציתי, לא ציפיתי שזה יהיה תהליך כזה פשוט וקל איתכם וזה בזכות השירות והמקצועיות שלכם, אז תודה רבה שוב, שירה (:

     

א. בקרמן - יוצאת קהילת יהדות אלג'יר
מדינת מוצא - אלג'יר

תודה רבה רבה על כל העזרה! השירות והמקצועיות שלכם ברמה הכי גבוהה שיש ושמחה שיצא לי לעבוד דרככם ולא דרך חברות אחרות שרואות בעיקר את הכסף ולא את הלקוחות. תודה 🙏

     

י.סבג - יוצא קהילת יהדות לוב
מדינת מוצא אלג'יר

לצוות פורטוס, ראשית תודה רבה על הסיוע בהגשת הבקשה. ההליך באמצעותכם היה ברור וממוקד. ברצוני לציין במיוחד את זמינותכם וסבלנותכם לכל שאלה שהתעוררה. לא עברו מספר דקות עד שקבלתי מכם תגובה לשאלה שנשאלתם. זה לא דבר מובן מאליו. שנה טובה ושוב תודה.

     

י.ריפ - יוצא קהילת יהדות עירק
מדינת מוצא - בגדד, עירק

צוות פורטוס, בהתחלה, לא האמנתי שזה יצליח. חשבתי שהינה עוד חברה שמנסה להרוויח כסף, עוד "עוקץ". יחד עם זאת, ההפרש בתשלום היה כזה ששווה היה להתחיל בתהליך ולפחות לנסות. אין מה להפסיד. עם הזמן, נוכחתי לצוות מקצועי, אמין ומהימן. התהליך היה מובנה ומסודר, ההתייחסות לשאלותיי הייתה רצינית ומהירה וכל התהליך נראה היה פשוט יותר ויותר. נכון, נדרשתי לעבודה וזה לקח קצת זמן. בסוף שווה כל רגע. - אני רוצה להודות לכם על הסבלנות וההכוונה, על אורח הרוח וההוגנות )גם בגביית התשלומים(. השקיפות, היושר והדבקות במטרה כדאי לכל חפץ בדרכון. – אתם מוזמנים להשתמש במכתב זה כדי לקדם את פועלכם שכן בסוף זה WIN - WIN - WIN הלקוח )כמוני( הפורטוגלים על הקהילה היהודית ואתם. שאפו מגיע לכם ! אתם בהחלט ראויים לתשבוחות – בברכה יעקב שעקב מקרוב :-)